Chci montáž

Chci montáž

Montáž tažného zařízení a jeho následná elektroinstalace

Přestože není instalace a montáž tažného zařízení v dnešní době náročná, existují aktuálně dvě možnosti, jak tažné zařízení nainstalovat. Buďto se rozhodnete pořídit tažné zařízení sami a následně si jej namontovat nebo využijete možnosti Vám doporučit spolehlivá montážní střediska a certifikované autoservisy. Nejen, že Vám poradíme jaký typ tažného zařízení je vhodný pro Vaše vozidlo, ale rovněž Vám zařídíme i jeho instalaci.

Chci montáž

Instalace tažného zařízení svépomoci

Jestliže se rozhodnete pro první možnost a to nainstalovat si své tažné zařízení sami, počítejte s následnou návštěvou STK, kde Vám technici zkontrolují, zda máte správně provedenou montáž TZ, ale i zda máte dobře zvolený typ TZ, instalaci všech přípojek a spojů. Následně Vám vystaví protokol pro zápis do technického průkazu, který slouží místo typového listu.

Instalace tažného zařízení v řádném certifikovaném autoservisu

Nejen, že Vám certifikovaný autoservis poradí, jaké tažné zařízení je vhodné pro Vaše vozidlo, ale následně provede profesionální instalaci, po které dostanete tzv. typový list. Typový list slouží jako záruka odbornosti a především správnosti nainstalování tažného zařízení. Výhodou montáže přímo v autorizovaném středisku je časová úspora, kterou by jste strávili nad samoinstalací TZ, vyhnete se návštěvě STK a jeho důkladné prohlídce, ale hlavně si můžete být na 100% jisti, že TZ je kvalitně a odborně namontováno.

Chci montáž

Pokud jste zvolili možnost číslo dvě, nyní si povíme, jak postupovat, pokud chcete namontovat tažné zařízení v odborném montážním středisku.

Chci montáž tažného zařízení

Základem a velmi důležitým bodem, před samotnou instalací TZ je jeho výběr. TZ vyberete dle typu, značky, roku vozidla a také k jakému účelu by mělo TZ sloužit.Pokud si však nejste jisti, jaký typ tažného zařízení zakoupit, obraťte se na nás na telefonním čísle +420 773 565 051 a nebo nás kontaktujte na našem emailu . My Vám již poradíme s výběrem přímo na míru.Jestliže jste si však úspěšně vybrali samotné tažné zařízení a rozhodli se využít možnosti montáže tažného zařízení přes certifikované autoservisy, stačí pouze zatrhnou políčko
CHCI ZAJISTIT MONTÁŽ TAŽNÉHO ZAŘÍZENÍ při nákupu samotného produktu.

Chci montáž


Po dokončení objednávky daného typu tažného zařízení, obdržíte na Vámi vybraný email potvrzení o nákupu zboží a rovněž i seznam montážních středisek, které se nacházejí ve Vašem okolí. Následně si vyberete ten, který Vám nejvíce vyhovuje a domluvíte si schůzku.
Zeptejte se
na cokoliv
contact photo
Obchodní oddělení (poradenství, objednávky, …)
+420 777 349 911 (Po-Pá 8-16 hod.)
O nás

Jsme specialisté na tažná zařízení

Jsme česká společnost s tradicí na trhu s tažnými zařízeními. Na našem eshopu nabízíme tažná zařízení značky STEINHOF a HAK-POL, jež nabízí skvělý poměr ceny a kvality. Veškerá tažná zařízení jsou homologována dle směrnic EU. Za kvalitou našeho zboží si stojíme. Pokud nebudete spokojeni, do 10 dnů vám umožníme vrátit tažné zařízení a to dokonce na naše náklady. Pomůžeme vám také s výběrem. Vybrat to správné tažné zařízení je díky našemu jednoduchému průvodci nákupem nyní hračka. Navíc vám doporučíme k tažnému zařízení také správnou elektroinstalaci. 99% veškerého zboží držíme skladem a jsme připraveni jej do druhého dne doručit k vám. Pokud potřebujete zajistit také kvalitní a odbornou montáž na váš vůz, rádi pomůžeme. Tažné zařízení vám namontujeme na jakýkoliv typ vozidla a to jak v Opavě, Vítkově nebo vám rádi přímo doporučíme některé z našich více než tisíce certifikovaných a prověřených servisů pro montáž po celé ČR.

Hledáte spolehlivého partnera a dodavatele?

Máme více než 2 000 registrovaných a spokojených partnerů, kterým dodáváme naše tažná zařízení a elektroinstalace a nabízíme řadu výhod. Staňte se také našim montážním střediskem.

Stát se partnerem
O nás
HAK-POL
Steinhof
HAK-SYSTEM
PROF SVAR S.R.O
JAEGER
AMOS