O nás

Jsme česká společnost  s desetiletou tradicí. Na našem eshopu nabízíme tažná zařízení značky STEINHOF a HAK-POL, jež nabízí skvělý poměr ceny a kvality.

Koupit si u nás můžete tažná zařízení pro všechny značky automobilů. Vybrat to správné tažné zařízení je díky našemu jednoduchému průvodci nákupem hračka. Navíc vám doporučíme  také tu správnou elektroinstalaci. Pokud byste si i přesto nevěděli rady a potřebovali poradit, rádi vám po telefonu pomůžeme.

Veškerá tažná zařízení jsou homologována dle směrnic EU. Za kvalitou našeho zboží si stojíme. Pokud nebudete spokojení, do 10 dnů vám umožníme vrátit tažné zařízení a to dokonce na naše náklady.

99% veškerého zboží držíme skladem a jsme připraveni jej okamžitě zaslat k vám. Pokud potřebujete zajistit také kvalitní montáž na váš vůz, rádi vám  pomůžeme. Tažné zařízení na jakýkoliv typ vozidla vám namontujeme přímo u nás v Opavě nebo Vítkově. Pokud to k nám máte daleko, doporučíme vám přímo v objednávce některé z našich certifikovaných a prověřených servisů pro montáž po celé ČR.